Smeltės Apartamentai

Neringa, Ievos kalno g. 6

Apie Projektą

Smeltės apartamentai Juodkrantėje pasižymi vieninga architektūrine koncepsija bei harmonija su miesto pastatais. Šio projekto poilsio apartamentai leis jums ilsėtis be jokių rūpesčių. Jūsų atostogos Kuršių Nerijoje visada bus nepakartojamos ir į patogiai išplanuotą būstą bus visada malonu grįžti ir ilsėtis.

Smeltės apartamentai parduodami su pilna apdaila. Siekėme sukurti tiek vizualiai patrauklias, tiek ir funkcionalias gyvenamąsias erdves, todėl apartamentų interjeras yra šiuolaikiškas, jaukus ir patogus.

Apartamentuose dienos šviesa pateks per medinius langus su stiklo paketais. Autonominis grindinis elektrinis šildymas ir šilumos siurbliai oras-oras kiekviename bute užtikrins komfortą betkuriuo metų laiku. Tai ekologiška ir aplinką tausojanti sistema, naudojanti atsinaujinančius energijos išteklius, kurie užtikrins tinkamą temperatūrą jūsų atostogų apartamentuose.

Jūsų lauks šilti ir jaukūs namai, nes autonominis šildymo būdas suteiks galimybę apartamentuose individualiai pagal poreikį bet kuriuo metu reguliuoti šildymą. Apartamentų grindų danga – daugiasluoksnis medžio parketas, o vonioje – akmens masės keraminės plytelės.

Vieta Smeltės apartamentams pasirinkta neatsitiktinai. Ilgai ieškota ramios ir atokios vietos, kuri atskirtų nuo šurmulio, o pušynas Kuršių marios ir jūra būtų pasiekiami vos per kelias minutes. Nuo apartamentų patogu pasiekti Juodkrantės molą, o eidami pušynu, Baltijos jūrą pasieksite per 15 minučių.

Juodkrantė – antroji pagal dydį gyvenvietė Kuršių nerijoje. Tai istorinis-urbanistinis draustinis, linijinio plano gyvenvietė, nusidriekusi 2 km palei marias. Netoli Juodkrantės yra saugomos Pilkosios kopos. Kadangi nuo kito marių kranto jos atrodė tamsios, tai nuo jų ir kaimas gavo Juodkrantės pavadinimą.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Grindinis šildymas
 • Mediniai langai

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 3 250 / m2

Nidos Namai

Neringa, Taikos g. 41
 • Plotas:
  49 - 105 m2
 • Kaina:
  160.000€ - 350.000€
Pastatytas
€ 3 736 / m2

Pervalkos Jūra

Neringa, Pervalkos g. 6
 • Plotas:
  25 - 46 m2
 • Kaina:
  97.000€ - 167.000€
Pastatytas
€ 2 940 / m2

Juodkrantės Terasos

Neringa, Kalno g. 8
 • Plotas:
  29 - 65 m2
 • Kaina:
  89.000€ - 235.000€