Pervalkos Jūra

Neringa, Pervalkos g. 6

Apie Projektą

Pervalkos jūra tai po rekonstrukcijos iškilsiantis naujas poilsio būstų kompleksas. Keturi dviejų su mansarda aukštų pastatai, kuriuose galite išsirinkti pilnai įrengtą geriausiai Jūsų poreikius tenkinantį būstą. Profesionalaus interjero dizainerio sukurtuose apdailos variantuose rasite kokybiškų medžiagų ir išmanių sprendimų suteikiamą funkcionalumą, jaukumą ir ilgaamžiškumą. Taip pat pasirūpinsime ir Jūsų automobiliu –jam skirta parkavimo vieta komplekso teritorijoje.

„Pervalkos jūra“ statoma naudojant kokybiškas ir natūralias medžiagas, inovatyvius ir ekonomiškus šildymo ir vėsinimo sprendimus. Atostogų namai turi būti jaukūs ir patogūs, o jų eksploatavimas –nekeliantis rūpesčių ir ekonomiškas.

„Pervalkos jūra“ –vieta atostogoms ar savaitgalio poilsiui, pasiekiami iš bet kurios Lietuvos vietos per keletą valandų, lauks Jūsų ne tik vasarą. Žiemos pramogos ant užšalusių Kuršmarių, rudens spalvų magija ir pavasario kvapai kvies Jus atvykti į savus namus Pervalkoje. Įsigiję būstą turėsite galimybę į Kuršių Neriją atvykti nemokėdami vietinės rinkliavos ir perkėlimo keltu mokesčių.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 2 940 / m2

Juodkrantės Terasos

Neringa, Kalno g. 8
 • Plotas:
  29 - 65 m2
 • Kaina:
  89.000€ - 235.000€
Pastatytas
€ 2 597 / m2

Smeltės Apartamentai

Neringa, Ievos kalno g. 6
 • Plotas:
  35 - 131 m2
 • Kaina:
  112.000€ - 420.000€
Pastatytas
€ 3 250 / m2

Nidos Namai

Neringa, Taikos g. 41
 • Plotas:
  49 - 105 m2
 • Kaina:
  160.000€ - 350.000€