Skandinavijos Alėja

Vilnius, Gailašių g.

Apie Projektą

Skandinavijos alėja tai vieta, kur Jūsų svajonių namai taps realybe, o jūs įsikursite taip, kaip visada troškote.

Vieni svajoja apie vakarus pirtyje ar apie savo kieme kepamą šviežią, sultingą maistą, apie vietą kur galima užauginti pačias skaniausias braškes, turėti savo privačią erdvę ar būti gražios gamtos apsuptyje, kvėpuoti šviežiu oru, o tuo pačiu – turėti galimybę greitai pasiekti miesto centrą ar kitas Vilniaus miesto vietas. Skandinavijos alėjoje –  turėsite viską ko reikia, kad net ir skirtingos svajonės būtų įgyvendintos.

Norėdami prisidėti prie Jūsų svajonių namų kūrimo apgalvojome ir pasirūpinome viskuo, ko gali prireikti, jums suteikdami laisvę ir malonumą kurti savo namus tokius, apie kokius svajojate.

Mūsų tikslas – kad Jūsų namų jaukumo kūrimas būtų sklandus ir lengvas, todėl pasirūpinome visomis svarbiausiomis miesto komunikacijomis – vanduo, nuotekos, elektra, dujos – visi pagrindiniai įvadai šalia jūsų svajonių namų slenksčio. Jūsų laukia – tik malonūs rūpesčiai – nuspręsti kokio dydžio terasa bus ar kokius baldus pirksite į ją. Tad laiką, skirtą inžineriniams techniniams sprendimams, galėsite skirti savo naujo būsto idėjų, projekto, išplanavimo, interjero ar terasos paieškoms.

Žinome kaip svarbu iki svajonių namų grįžti patogiai ir švariai, o kelio nelygumai neturi trukdyti mėgautis šia kelione.

Nusprendėme, kad asfaltuotas, lygus kelias kvartale ir iki jo, jums bus kaip komplimentas nuo mūsų – švariam ir komfortabiliam gyvenimui. Važiuojant iš miesto centro net nepajusit kaip atsidūrėte savo svajonių namuose, nes iki namų bus tik asfaltuotas, patogus kelias.

Maloniems pasivaikščiojimams kvartale suformavome šaligatvius bei apsodinome žemaūgiais medžiais, kad kelionės iki namų, parko ar lankant kaimynus – būtų iš tiesų jaukios ir malonios.

Jums svarbu, kad Skandinavijos alėjos kvartale, kur kursite savo svajonių namus jaustumėtės visapusiškai gerai, todėl mes suprojektavome įvažiavimą į kvartalą, kuris yra su mediniais automatiniais vartais, kvartalą nuo gatvės atskyrėme medine tvora, o vėlyvi pasivaikščiojimai su šeima bus jaukūs, nes visa alėja apšviesta. Užtikrinant jūsų saugumą, teritorijoje bus įrengta apsaugos stebėjimo sistema.

Suprantame, kad atsikrausčius į naują vietą visada kyla klausimas, kas bus mūsų kaimynai?

Tarandė – draugiška gyvenvietė su aktyvia bendruomene, tad tiek kvartale, tiek aplink jį jus sups solidūs, draugiški kaimynai. Skandinavijos alėjos tikslas – prisidėti prie Tarandės kokybės augimo ir taip pat sukurti draugišką, aktyvią bendruomenę, kad visi kartu turėtumėte malonią ir darnią aplinką.

Paprasčiau susipažinti su kaimynais kai tam yra maloni aplinka. Jums sukūrėme poilsio erdvę, kurioje vaikai galės saugiai žaisti vaikų žaidimų aikštelėje, o Jūs su kitais tėvais maloniai šnekučiuotis ant suoliukų. Turėsite ir laužo erdvę, kuria mėgausitės vakarais. Poilsio zonoje, jūsų lauks vaismedžių sodas, kuriame galėsite paragauti savų vyšnių, slyvų, trešnių, kriaušių ar obuolių, gaudyti saulės spindulius, skaityti knygą ar tiesiog daugiau pabūti gamtoje.

 

Daugiau informacijos:

Sklypų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

€ 6 700 / a

Sklypai Prie Gulbino Ežero

Vilnius, Padvarės g.
 • Plotas:
  11 a
 • Kaina:
  73.000€ - 82.000€
Klauskite kainos

Bičiulių Terasos

Vilnius, Bičiulių g.
 • Kaina:
  Nuo 12.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 3 560 / a

Miško Terasos

Vilnius, Gulbinai, Raudonės g.
 • Plotas:
  7 - 17 a
 • Kaina:
  19.000€ - 55.000€

1 Įvertinimas

 • Agneška
  2018-11-13 ; 12:40

  Puikus kvartalas