Linkmenų Ežerai 3

Vilnius, Šnipiškės, Linkmenų g. 58

Apie Projektą

Kvartalas Linkmenų Ežerai kviečia ir jus atrasti šią nuostabią vietą bei pajusti tikrą komfortą. Jau prasidėjo III etapas, tad įsikelti galėsite jau nuo 2019 metų IV ketvirčio.

Kadaise, Neris vagojo visai kitas Vilniaus miesto dalis – tarp jų ir dabartinį Šnipiškių rajoną. Laikui bėgant upės vaga pakrypo, palikdama greta dabartinės Linkmenų gatvės tyvuliuojančius ežerėlius. Šis natūralios gamtos lopinėlis pamažu virsta vieta poilsiui bei gyvenimui: čia atsitrauki nuo šurmulio, tačiau nuo miesto nenutolsti. 2015 metais pradėtoje plėtoti gyvenvietėje iškilo 5 namai su sutvarkyta aplinka, keliais bei dviračių ir pėsčiųjų takais.  Čia darbas ir pramogos mieste tiesiog ranka pasiekiamos – šią vietą supa Ozo, Linkmenų bei Geležinio vilko gatvės.

Čia, greta „Linkmenų ežerų“, viskas išties atrodo ramiau, saugiau ir paprasčiau. Harmoninga aplinka – įkvepia. Dėka teritorijoje apsodintų medelių, aplinkinio triukšmo yra mažiau, tad galima išties pasijusti tarsi pabėgus toli nuo miesto.
Jeigu norėsis pasidžiaugti šia ramybe kartu su bičiuliais ar svečiais – tam pasirūpinome erdviomis terasomis, kuriose pokalbiai liesis nenutrūkstamai, o vos tik atšilus, saulė galės džiuginti kasdien. O kad šios ramybės bei geros nuotaikos niekas nesutrikdytų – visa „Linkmenų ežerų“ kvartalo teritorija yra aptverta bei stebima kameromis.

Būnant šalia tokių svarbių miesto arterijų kaip Ozo gatvė ar Geležinio vilko gatvė – tolimų atstumų mieste tiesiog nebelieka. Senamiestį, darbą ar vaikų mokyklą pasieksite ypač greitai, nepriklausomai nuo to ar naudositės savo automobiliu ar gerai sureguliuotais visuomeninio transporto maršrutais. Čia pat galima ir pavakarieniauti, nueiti į kiną ar apsipirkti „Ozo“ prekybos centre. Sporto sirgalius bei koncertų mėgėjus intriguos kiekvienas renginys vyksiantis „Siemens“ arenoje – juk į ją galima bus nueiti tiesiog pėsčiomis. O norinti pasilepinti šiluma ar papramogauti kartu su mažaisiais – net ir tamsų žiemos vakarų visada praskaidrins šalia esantis „Vichy“ vandens pramogų parkas.

Tam, kad šalia namų esančia plačia žaliąja zona būtų galima gėrėtis be jokių rūpesčių, gamta turi būti sutvarkyta ir prižiūrėta. Todėl pasirūpinome, jog, vos tik peržengus namų slenkstį – viskas būtų švaru, patogu, sava. Išpuoselėti želdiniai, tvarkingi medeliai ir reguliariai prižiūrimos pievelės kuria pojūtį, lyg vaikščiotumėte ne po gyvenvietę, o po žaliuojantį šiuolaikišką parką. Mažiesiems įrengtos saugios bei šiuolaikiškos žaidimų aikštelės, vidiniuose kiemuose poilsio zonos.

„Linkmenų ežerų“ gyvenvietės butai – A energinės klasės . Tai leis sutaupyti ir gyventi šiltai. A klasės pastatuose per vieną šildymo sezoną sunaudojama apie 20 kWh/m². Tokį efektyvumą padeda pasiekti modernūs rekuperatoriai. A klasės pastatuose langų rėmai turi bene 30% geresnes šilumines savybes – tam padeda plastikiniai langai su dviejų kamerų stiklo paketais bei selektyviniu stiklu. Šių pastatų sienos storesnės, tad pasižymi geresnėmis šiluminėmis savybėmis, kurias užtikrina jų sudėtyje esantis grafitas. Namų stogai taip pat beveik dvigubai apšildinti – juose 42 cm šiltinimo medžiagų. Butuose bus montuojami vėdinimo įrenginiai (rekuperacinės sistemos), kurie kartu su tiekiamu šviežiu oru leis susigrąžinti ir dalį šilumos.

 

Norite įsikurti jau dabar? Rinkitės būstą jau pastatytame projekto etape!

 

Daugiau informacijos:

Sandėliuko kaina 1000 €/m²

Parkavimo vietos kaina nuo 7000 €

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 1 853 / m2

Pylimėlių 38

Vilnius, Antakalnis, Pylimėlių g. 38
 • Plotas:
  37 - 63 m2
 • Kaina:
  67.000€ - 120.000€
Statomas
€ 1 800 / m2

Live Up

Vilnius, Naujamiestis, Naugarduko g. 62
 • Plotas:
  27 - 77 m2
Statomas
€ 1 600 / m2

Vakarų Lėnas

Vilnius, Pašilaičiai, Girulių g. 22
 • Plotas:
  33 - 72 m2
 • Kaina:
  55.000€ - 100.000€