Karaliaus Mindaugo Apartamentai

Kaunas, Kaunakiemio g. 1

Apie Projektą

Karaliaus Mindaugo Apartamentai – naujos statybos pastatas organiškai įsiliesiantis į istorinio kvartalo architektūrinę kompoziciją. Šiuo metu vystomas 2017 m. pradžioje pradėtas III projekto etapas, kuriame projektuojami nauji butai. Vidiniame kieme išsidėstęs pastatas organiškai įsilies į istorinio kvartalo architektūrinę kompoziciją. Naujos statybos name suprojektuoti 47 butai, kurių plotas 27-60 kv. m. Pirmajame ir antrajame aukšte statomi nedideli butai su erdviomis terasomis, trečiajame ir ketvirtajame aukšte nedidelės studijos su balkonais, viršutiniuose aukštuose įrengiami prabangūs butai su atsiveriančia Kauno senamiesčio panorama.

Naujam  gyvenimui prikeltas istorinis Pieno centro kompleksas reprezentuoja tarpukario architektūros ir modernių sprendimų sintezę. Industrinio modernizmo perlu tituluojamo kvartalo autoriai žymiausi tarpukario architektai:  Vytautas Landsbergis-Žemkalnis, Jonas Kova-Kovalskis bei Bronius Elsbergas.

Verslo pietūs ir kiti susitikimai šalia esančiame prekybos centre. Geriausi, žinomiausi prekiniai ženklai čia pat esančioje pramogų ir parduotuvių oazėje. Aukščiausio lygio koncertai, svarbiausios sporto rungtynės, gausybė kultūros renginių! Kauno „Žalgirio“ arena – unikalus architektūros kūrinys, galintis priimti daugiausiai lankytojų Baltijos šalyse.

Mažos kvardatūros butai aktyviam didmiesčio žmogui, ištrynusiam ribą tarp darbo ir laisvalaikio. Būsimieji gyventojai gali rinktis butus su erdviomis terasomis ar balkonais, iš kurių atsiveria Kauno miesto panorama.

Visi kvartalo gyventojai laisvalaikį gali leisti erdviame, nuo miesto šurmulio ir pašalinių žvilgsnių apsaugotame kieme.

Pėščiųjų ir dviračių takai besitęsiantys iki pat Kauno pilies vilioja ne tik pabėgioti rytais ar pasivažinėti dviračiu, bet ir kviečia jaukiems vakaro pasivaikščiojimams. Miesto centre įsikūrę barai ir klubai kviečia vakarus leisti bendraujant gyvai. Naktinio gyvenimo skonį Kaune galima pasjusti vos užvėrus kiemo vartus.

Autonominis dujinis šildymas leis Jums būti nepriklausomiems nuo centrinė miesto šildymo sistemos ir užtikrins nedideles šilumos sąnaudas.

 

Daugiau informacijos:

Antžeminio parkavimo kaina – 5000€

Požeminio parkavimo kaina – 8000€

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Mediniai langai
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas, Statomas
€ 2 156 / m2

Parko Namai

Kaunas, Krėvos g. 4
 • Plotas:
  42 - 100 m2
 • Kaina:
  72.000€ - 267.000€
Pastatytas, Statomas
€ 1 800 / m2

Piliamiestis

Kaunas, Brastos g. 24
 • Plotas:
  43 - 76 m2
 • Kaina:
  Nuo 71.000€
Pastatytas
€ 1 500 / m2

Naujasis Fredos Dvaras

Kaunas, Vilties g. 1
 • Plotas:
  28 - 124 m2