Dragūnų Kvartalas

Klaipėda, Dragūnų g. 2

Apie Projektą

Dragūnų kvartalas – tai šiuolaikiškas ir erdvus 14-os naujos statybos daugiabučių gyvenamųjų namų projektas šiaurinėje Klaipėdos miesto dalyje prie Girulių miško. Projektą nuo 2006 m. vysto UAB „Pamario troba“. Išskirtinė vieta mieste šalia gamtos, laiko patikrinta statybų kokybė ir pilnai išvystyta infrastruktūra jau spėjo kvartalui pelnyti prestižinio reputaciją. Norintiems įsigyti naujos statybos butą Klaipėdoje „iš pirmų rankų“, UAB „Pamario troba“ gali pasiūlyti butus dviejuose naujausios statybos Dragūnų kvartale namuose: Dragūnų g. 2 ir Dragūnų g. 15. Naujus butus parduodame su daline apdaila, klientui pageidaujant, galime atlikti naujo buto pilnos apdailos darbus. Savo klientams galime pasiūlyti įvairius finansavimo variantus, lanksčias atsiskaitymo sąlygas. Gyventojų patogumui, nuo 2019 m. UAB „Pamario troba“ pradės privataus ir modernaus lopšelio-darželio statybas Šarlotės gatvėje šalia Dragūnų kvartalo.

Dragūnų g. 2 – naujausios statybos Dragūnų kvartale namas, priduotas 2016 m., kurį sudaro dvi dalys: penkių aukštų (trijų laiptinių) ir devyniolikos aukštų (vienos laiptinės). Abiejuose pastato dalyse įrengti laiptai ir naujausi Schindler liftai: žemaaukštėje – po vieną laiptinėje, daugiaaukštėje – du greitaeigiai. Namas suprojektuotas taip, kad į visus butus, požeminį garažą ir sandėliukus namo rūsyje galite patekti nesinaudodami laiptais, kas itin patogu tėveliams su vaikų vežimėliais, dviratininkams ir judėjimo negalią turintiems žmonėms. Pastate įrengta naujausia priešgaisrinė sistema, o gyventojų saugumui užtikrinti įvažiavimas į požeminį garažą, garažas, sandėliukai ir daugiaaukštė dalis (liftai, fojė, įėjimas) stebimi vaizdo kameromis. Kiekvienas butas turi sandarią, įstiklintą lodžiją su atidaromais langais. Čia galite rasite išskirtinių butų su uostamiesčio, Baltijos jūros panorama. Yra galimybė įsigyti parkavimo vietą požeminiame garaže ir sandėliuką namo rūsyje.

Dragūnų g. 15 – trijų laiptinių devynaukštis namas su Schindler liftais, priduotas 2013 m. pabaigoje. Šis namas išsiskiria savo vieta kvartale. Įsikūręs prie pat Girulių miško, toli nuo pagrindinės gatvės, savo gyventojams jis siūlo ramybę. Pasirinkusieji butus su langais į Vakarus galės mėgautis miško vaizdais. Netoli miško įrengtos jaukios vaikų žaidimo aišktelės, poilsio zona šeimai bei badmintono aikštelė mėgstantiems aktyvų laisvalaikį. Yra galimybė įsigyti parkavimo vietą požeminiame garaže. Kiekvienas butas turi sandarią, įstiklintą lodžiją.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 235 / m2

Paryžiaus Būstas

Klaipėda, Paryžiaus Komunos g. 24A
 • Plotas:
  46 - 69 m2
 • Kaina:
  78.000€ - 85.000€
Pastatytas
€ 1 331 / m2

Nidos 74

Klaipėda, Nidos g. 74
 • Plotas:
  27 - 60 m2
 • Kaina:
  36.000€ - 80.000€
Pastatytas
€ 1 680 / m2

Taikos 30

Klaipėda, Taikos pr. 30
 • Plotas:
  27 - 67 m2
 • Kaina:
  41.000€ - 139.000€

1 Įvertinimas

 • Robertas
  2019-01-09 ; 17:56

  Namai pastatyti jau labai seniai, tačiau dar daug neparduotų butų, kaži kodėl… Be to, jei išsirinksite mažesnį butą pardavėjas neparduos požeminio parkingo vietos – jos išskirtinai tik didžiausiems butams.