Grigalaukio Dominija 2

Vilnius, Pašilaičiai, Budiniškių g. 1

Apie Projektą

Nauji butai Grigalaukio dominija – tai naujos statybos gyvenamasis projektas Vilniuje, Grigalaukio gatvėje Pašilaičiuose. Dviejų atskirų namų, 4 aukštų gyvenamųjų namų projektas, įkurtas atokiai nuo judrių gatvių su uždaru, erdviu kiemu bei aktyviomis laisvalaikio bei poilsio zonomis vaikams ir suaugusiems – tai Pašilaičiuose kuriamas išskirtinis projektas. Projekto vystytojas didelį dėmesį skirs lietuviško sodo idėjos įgyvendinimui daugiabučių kieme. Kraštovaizdžio architektai projekto vidinį kiemą apipavidalins obelų, vyšnių, slyvų bei vaiskrūmių sodinukais. Visiškai uždara teritorija bus stebima „Smartvideo“ kameromis.

Kiekviename bute bus įrengta rekuperacinė sistema. Ji užtikrins, kad net 57 proc. drėgmės bus grąžinama į patalpą, oras nebus sausas. Vidutinės metinės rekuperatoriaus veikimo sąnaudos tik apie 1 Eur per mėn.

Sumažinus šalčio tiltelius, bus užtikrintas itin aukštas pastato sandarumas, atitinkantis LST EN ISO 9972:2015 sandarumo bandymo sąlygų reikalavimus.

Siekiant išlaikyti mažus šilumos nuostolius, bus skirtas didelis dėmesys sienų, stogo, langų, grindų ir durų medžiagų ir montavimo kokybei.

Pastatas pasižymės itin žemais energijos suvartojimo rodikliais (0,25≤C1<0,375; C2≤0,80), o jo gyventojai prisidės prie aplinkos tausojimo.

Visai šalia namų plačiai išvystyta miesto paslaugų infrastruktūra: transporto stotelės, parduotuvės, mokyklos, darželiai, sporto klubai, gydymo ir kt. įstaigos.

Projektas yra idealiu atstumu nuo Vilniaus vakarinio aplinkkelio. Per toli, kad girdėtųsi triukšmas, tačiau visai čia pat, kai reikia aplenkti rytines spūstis.

Namų fasadai dekoruoti medžio motyvais ir klinkerio plytelims. Dideli vitrininiai langai, stilingai suformuotos žaliosios erdvės.

Bus įrengta požeminė automobilių aikštelė su automatiškai atidaromais žaliuzių tipo vartais.

Pirmo aukšto gyventojai turės nuosavas terasas ir erdvius kiemelius.

Likvidus būstas tai ne tik namai, bet ir investicija. A+ energinio naudingumo klasė išlaikys vertę ir užtikrins komfortiškas gyvenimo sąlygas dešimtmečius.

Teritorija bus aptverta ir rakinama. Saugumo suteiks telefonspynės ir vidinio kiemo vaizdo stebėjimo kameros.

Projekte numatytos erdvios laisvalaikio aikštelės, skirtos suaugusiesiems ir vaikams. Pasirūpinome ir pramogomis. Jūsų vaikų lauks: stalo tenisas, batutas, supynės, čiuožyklos ir kitos atrakcijos.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 777 / m2

Krokuvos 73

Vilnius, Šnipiškės, Krokuvos g. 73
 • Plotas:
  66 - 75 m2
 • Kaina:
  118.000€ - 138.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 945 / m2

Žvėryno Apartamentai

Vilnius, Žvėrynas, Danielių g. 6
 • Plotas:
  55 - 82 m2
 • Kaina:
  143.000€ - 210.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 423 / m2

Naujoji Anglija

Vilnius, Buivydiškės, Mozūriškių g.
 • Plotas:
  56 m2
 • Kaina:
  76.000€ - 88.000€