Pilies Apartamentai

Vilnius, Šnipiškės, Olimpiečių g. 3

Apie Projektą

Pilies apartamentai – tai 7 daugiabučiai, keturių aukštų namai. Kiekviename pastato aukšte yra nuo 5 iki 7 butų, kurių dydžiai leis pasirinkti kiekvienam pagal poreikį – nuo vieno iki keturių kambarių. Po namais įrengta dviejų lygių struktūros požeminė stovėjimo aikštelė, kuriose tilps net 283 gyventojų automobiliai. Tai reiškia, kad Jūs galėsite turėti ir daugiau nei vieną automobilio stovėjimo vietą.

Gyvendami ant upės kranto, kiekvieną dieną galėsite mėgautis renovuotos Neries krantinės dviračių ir pasivaikščiojimo takų privalumais, o visas Pilies apartamentų kiemas priklausys tik Jums. Čia įrengtos sveikatingumo aikštelės, suoliukai, žalieji plotai bei kvartalo puošmena – sakurų parkelis leis atsipalaiduoti ir pasimėgauti grynu oru neišeinant iš namų teritorijos. Vakarus taip pat galėsite maloniai leisti kieme, kadangi visa teritorija bus apšviesta. Pilies apartamentai – tai saugi ir žalia gyvenama erdvė Jums.

Ko gero jokiuose namuose nerasime žavesnio kampelio už patogų krėslą prie židinio. Pilies apartamentuose sukūrėme galimybę įsirengti židinius vertinantiems šį namų privalumą, ar visada apie tai svajojusiems. Židinys taps pagrindine namų traukos vieta, o užburianti ir nepakartojama spragsinčių malkų ir ugnies šilumos sukuriama aura praturtins jaukius Jūsų vakarus namie.

Ar kada pagalvojote, kad galite turėti nuosavą ir unikalų Gedimino pilies vaizdą? Pilies apartamentuose turėsite galimybę kasdien mėgautis ir grožėtis šiuo didingos mūsų valstybės istorijos simboliu bei sostinės veidu. Įkvėpimo taip pat galėsite pasisemti ir iš visai šalia žėruojančios Neries tėkmės, kuri jaukius vakarus, leidžiamus namie, pripildys ramybe.

Jūsų automobiliams įrengsime erdvią požeminę stovėjimo aikštelę, kurios privalumais įsitikinsite labai greitai: ilgesnės miego valandos savaitgalio rytais, tik gaivus oras per atvertą langą bei saugi aplinka vaikams. Ir savaime suprantama – visada laisva vieta Jūsų automobiliui.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Grindinis šildymas
 • Liftai
 • Mediniai langai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 350 / m2

Bajorų Alėjos

Vilnius, Bajorai, Salaspilio g.
 • Plotas:
  51 - 98 m2
Pastatytas
€ 1 350 / m2

Eika Namai Pilaitėje N2

Vilnius, Pilaitė, Karaliaučiaus g. 9B
 • Plotas:
  33 - 75 m2
 • Kaina:
  Nuo 49.000€
Pastatytas
€ 1 635 / m2

Wow City

Vilnius, Šnipiškės, Giedraičių g. 60B
 • Plotas:
  46 - 53 m2
 • Kaina:
  Nuo 59.000€