Kauno 37

Klaipėda, Kauno g. 37

Apie Projektą

Projektas Kauno 37 – modernus mažaaukštės architektūros daugiabutis gyvenamasis namas, statomas strategiškai patrauklioje Klaipėdos vietoje, Kauno g. 37. Tai parduodami nauji butai šiuolaikiškiems ir praktiškiems žmonėms, gyvenantiems pulsuojančiu miesto ritmu.

Puikiai išvystyta infrastruktūra leis greitai ir patogiai pasiekti darbo vietas, mokymo įstaigas, kultūros bei laisvalaikio objektus. Kauno g. 37 – tai puiki vieta gyventi tiek aktyviems miesto žmonėms, tiek šeimoms su vaikais, kurių patogumui vos už kelių minučių kelio įsikūrusios mokyklos, darželiai, prekybos ir pramogų centrai.

Čia racionaliai suprojektuoti 2 – 3 kambarių butai su balkonais. Butai yra optimalaus dydžio, ekonomiški su efektyviai suplanuotomis erdvėmis, kurias galėsite įsirengti savo nuožiūra. Tad išėjus iš namų – miesto privalumai, o namuose – Jūsų susikurtas jaukumas ir ramybė. Kauno g. 37 – butai atitinkantys šiuolaikiško ir praktiško gyventojo poreikius.

Privalumai

Patogus susisiekimas net ir pėsčiomis, išvystyta infrastruktūra bei gausios laisvalaikio ir pramogų pasirinkimo galimybės. Vos už kelių minučių kelio pėsčiomis – didysis prekybos ir pramogų centras “Akropolis”. Šeimoms su vaikais – šalia esantys vaikų darželiai ir mokyklos.

Tik keturių aukštų namas, kuriame įsikurs nedidelė ir jauki bendruomenė. Viso name numatyta tik 19 butų. Puikus pasirinkimas, norintiems pabėgti nuo daugiaaukščių namų šurmulio bei pažinti kaimynystėje gyvenančias šeimas.

Bus įrengtos dvi namo gyventojų automobiliams skirtos aikštelės. Pirmo aukšto garaže automobilių statymui numatytos 13 vietų. Likusios automobilių statymo vietos įrengiamos kieme. Gyventojai galės įsigyti parkingo vietas pagal savo poreikį, todėl neteks sukti galvos, kur saugiai palikti savo transporto priemonę.

Taupūs, racionalūs, patogūs – štai ko siekėme, projektuodami butus Kauno g. 37. Butuose erdvės suplanuotos kruopščiai ir atsakingai bei turi aiškų funkcionalumą, tad Jums tikrai neteks permokėti už nenaudojamas patalpas.

Visi 2 – 4 aukšto butai turi individualius balkonus, tad gyventojai galės juos išnaudoti poilsiui ar savo inventoriaus laikymui.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Mūrinės vidinės pertvaros
 • Požeminės parkavimo vietos

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 700 / m2

Jūros 8

Klaipėda, Jūros g. 8
 • Plotas:
  35 - 157 m2
 • Kaina:
  61.000€ - 203.000€
Pastatytas
€ 1 500 / m2

Klaipėdos Loftai

Klaipėda, Birutės g. 6
 • Plotas:
  18 - 62 m2
 • Kaina:
  29.000€ - 87.000€
Pastatytas
€ 1 200 / m2

Saulės Butai

Klaipėda, Ragainės g. 2
 • Plotas:
  31 - 100 m2
 • Kaina:
  Nuo 37.000€