Fizikų Namai II

Vilnius, Santariškės, Fizikų g. 18

Apie Projektą

Fizikų II namai – penkių aukštų gyvenamasis namas, kuriame planuojama įrengti 71 butą. Jų plotas – nuo 32 kv.m. iki 86 kv.m. Bus galima rinktis vieno, dviejų, trijų ar keturių kambarių butus. Gyvenamosios patalpos suplanuotos taip, kad namuose būtų kuo daugiau natūralios šviesos – pastatas suprojektuotas su dideliais langais, erdviais balkonais. Butai bus parduodami su kokybiška daline apdaila.

Gyventojų patogumui numatytos požeminės ir antžeminės automobilių stovėjimo vietos, tad bus ramu: grįžus po darbo namo nekils klausimų, kur rasti vietą automobiliui pastatyti.

Fizikų II namai – tai projektas, skirtas racionaliems žmonėms, mokantiems planuoti savo gyvenimą ir investuojantiems į tai, kas reikalinga, saugu bei taupu.

A klasės energinis naudingumas jau tapo UAB „Merko būstas“ standartu. Aukštą energinio naudingumo klasę užtikrins kokybiškos statybos medžiagos, nepriekaištinga darbo kokybė ir profesionali statybos darbų vykdymo priežiūra.

 

Terasos, lodžijos, balkonai.
Gera įkvėpti gryno oro, pasišildyti saulėje nekeliant kojos iš namų. Architektai apie tai pagalvojo ir suprojektavo patogias terasas. Jos suplanuotos ne tik pirmajame aukšte – itin erdviomis terasomis galės mėgautis ir penkto aukšto gyventojai. Kituose aukštuose taip pat numatytos erdvios stiklintos lodžijas bei balkonai.

Savo namuose jausitės saugiai.
Kiekviename bute bus įrengtos telefonspynės, šarvuotos durys, priešgaisrinė signalizacija laiptinėse ir gaisro davikliai butuose.

Visi kaimynai – naujakuriai.
Šioje naujoje gyvenvietėje nėra senos statybos namų, o visi gyventojai yra naujakuriai, kuriems, kaip ir Jums, svarbu puoselėti savo aplinką. Taigi, ji bus tokia, kokią sukursite patys.

Patogus susisiekimas.
Iš Fizikų II namų bet kurią Vilniaus vietą patogiai pasieksite automobiliu, viešuoju transportu ar dviračiu. Per kelias minutes nueisite iki viešojo transporto stotelės arba automobiliu išvažiuosite į vieną pagrindinių Vilniaus transporto arterijų – Geležinio vilko gatvę, kuria iki miesto centro automobiliu – vos 7 minutės kelio. Kai vasaros penktadieniais skubėsite prie Molėtų ar Zarasų ežerų, paliksite miestą be jokių spūsčių, o grįždami sekmadieniais pirmieji pasieksite namus.

Visai šalia – Verkių regioninis parkas ir Žalieji ežerai.
Kai norėsite pailsėti po darbų, pasivaikščioti, netoliese tikrai rasite malonių pasyvaus ir aktyvaus poilsio zonų: skverelį su fontanu, dviračių takus, miškelį – viskas ranka pasiekiama. Dviračiais greitai numinsite iki Žaliųjų ežerų, kur vasarą galėsite atsigaivinti ežero vėsa, paiškylauti, rudenį pasivaikščioti po mišką, pagrybauti. Žiemą dviratį iškeisite į slides – ir vėl puikios trasos šalia. Visai šalia – ir Verkių regioninis parkas: nuostabi gamta ir architektūra, įdomios šventės, turiningi renginiai.

Pailsėsite neišvykdami už miesto: gyvenant Fizikų II namuose tai visai paprasta.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Mediniai langai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 390 / m2

Pavilnionių 34

Vilnius, Pašilaičiai, Pavilnionių g. 34
 • Plotas:
  31 - 74 m2
 • Kaina:
  49.000€ - 98.000€
Pastatytas
€ 3 068 / m2

Turniškių Dominija

Vilnius, Turniškės, Turniškių g. 34A
 • Plotas:
  43 - 151 m2
 • Kaina:
  109.000€ - 550.000€
Pastatytas
€ 3 750 / m2

Romerio Namas

Vilnius, Senamiestis, Bokšto g. 10
 • Plotas:
  55 - 163 m2
 • Kaina:
  Nuo 274.000€