Pilaitės Parkas

Vilnius, Pilaitė, Bitėnų g. 1

Apie Projektą

Pilaitės parkas – rūpestingai apgalvoti namai šeimai, esantys ne per toli miesto gyvenimo – kad būtų patogu, tačiau ir ne per arti – kad grįžę pailsėtumėte šalia Salotės ir Gėlužės ežero ir supančios gamtos.

Puoselėjame šeimos namų idilę. Norime, kad čia augtų laimingi vaikai, kuriems smalsu vaikštinėti po mišką, stebėti kaip nubunda ir užmiega gamta, maudytis netoli esančiame ežere ir statyti smėlio pilis moderniai įrengtame kieme, čia pat – po jūsų langais.

Išskirtinai daug dėmesio skyrėme vidinio kiemo dizainui ir moderniai mažajai architektūrai: įrengta jauki pavėsinė, lauko treniruokliai, daugybė suoliukų, sūpynės, vaikų žaidimų aikštelė padengta specialia minkšta danga, saugančia nuo sužeidimų. Mažųjų svajonių miestai kils uždaroje smėlio dėžėje, o išpuoselėti želdiniai džiugins prisėdusius pasigrožėti saulėlydžiu.

Į namų teritoriją pašaliniai nepateks – ją juosia tvora su automatiniais vartais. Kieme įrengtos automobilių parkavimos vietos. Nedidelė vieninga gyventojų bendruomenė palaiko atsakingą kaimynystę – čia Jūsų šeima jausis saugiai.

Nuspirtos šlepetės ir jaukus vakaras ant sofos? Namuose šilta tiek kiek jums norisi, nes įrengtas autonominis šildymas. Įkvepiančios knygos skaitymo netrikdys triukšmas už sienų, nes jų storis ir garso izoliacija nuslopina kaimynų gyvenimą. Nustebsite, kaip čia ramu.

Pagaliau yra vieta, kur galite ne tik jaustis kaip namuose, tačiau pagaliau – gyventi savo namuose. Žinome, kad skubėdami į darbą, norite rasti neapšalusį automobilį, ir grįžę iš parduotuvės su pirkiniais iš požeminio garažo liftu pakilti tiesiai iki namų durų. Rečiau naudojami daiktai ir Jūsų dviratis vietą ras dviračių saugykloje. Mes tai jau apgalvojome ir įrengėme.

Projekte „Pilaitės parkas“ tikrai rasite butą, tenkinantį Jūsų poreikius. Grįžtantiems į namus tik poilsiui siūlome 1 kambario 27-37 kv.m. butus. Pageidaujantys atskirų erdvių galės išsirinkti tinkamą 2 kambarių 51-55 kv.m. butą su išskirta virtuvės zona. Šeimoms siūlome rinktis iš racionaliai suprojektuotų ekonomiškų 3 kambarių 51-55 kv.m. butų. Ieškantiems didesnės erdvės pasiūlysime 77 kv.m. Beveik visi butai su balkonais ar nedidelėmis terasomis, viršutinių aukštų butai turi erdvias terasas ant stogo.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Liftai
 • Mūrinės vidinės pertvaros
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 3 106 / m2

Pilies Apartamentai

Vilnius, Šnipiškės, Olimpiečių g. 3
 • Plotas:
  40 - 122 m2
 • Kaina:
  Nuo 125.000€
Pastatytas
€ 1 850 / m2

Namų Pynės

Vilnius, Žirmūnai, Tuskulėnų g. 33
 • Plotas:
  26 - 96 m2
 • Kaina:
  Nuo 52.000€
Pastatytas
€ 2 003 / m2

Studios 83

Vilnius, Rasos, Subačiaus g. 83
 • Plotas:
  26 - 74 m2
 • Kaina:
  42.000€ - 157.000€