Žalgirio 135

Vilnius, Šnipiškės, Žalgirio g. 135

Apie Projektą

Nauji butai Žalgirio 135 – tai išskirtinis projektas Žalgirio gatvėje, sukurtas žmonėms, kuriuos įkvepia veržlus miesto gyvenimas. Projekto pavadinimas žymi aktyvią ir sparčiai besivystančią Vilniaus vietą, kurios gyventojai mėgausis visais gyvenimo šalia miesto centro privalumais. Jūsų patogumui projekte „135“ suprojektuoti 1-5 kambarių butai su balkonais ar erdviomis terasomis, kuriose galėsite mankštintis ir mėgautis rytinės kavos puodeliu. Trys projekto korpusai formuoja uždarą vidinį kiemą – jaukią erdvę bendravimui su kaimynais, saugiam vaikų žaidimui ar poilsiui su mėgstama knyga rankose.

Projektas įsikūręs itin patogioje Vilniaus vietoje – čia statomi nauji verslo ir prekybos centrai, taip pat gausu pramogų ir laisvalaikio praleidimo vietų, kurias lengvai pasieksite tiek visuomeniniu, tiek nuosavu transportu. Vos per 4 minutes automobiliu pateksite į prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“ ar „Panorama“, tiek pat užtruksite ir norėdami nuvykti į sporto, pramogų ir verslo centrą „Forum Palace“. Norėdami pasivaikščioti ar pasivažinėti dviračiu akimirksniu pasieksite Neries krantines ir greta jų įsikūrusias žaliąsias zonas. Projektas patrauklus ir gyvenimui, ir investicijai – tai viena patogiausių ir intensyviausiai atsinaujinančių Vilniaus miesto dalių.

Projekte „135“ išsirinksite Jūsų individualius poreikius ir gyvenimo būdą atitinkantį būstą – čia suprojektuoti 124 nuo 29 iki 109 kv. m ploto butai su balkonais ar terasomis. Gyventojų patogumui po namu įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, į kurią galės patekti tik namo gyventojai. Vidiniame kiemelyje įrengta žalioji zona, Jūsų poilsiui numatyti modernaus dizaino suoleliai.

Kraštovaizdžio architektai vidinio kiemelio apželdinimą ir išdėstymą suplanavo taip, kad jis išliktų gražus ir spalvingas visus metus. Žvelgdami pro savo buto balkoną ar terasą į vidinį kiemelį, visuomet matysite besikeičiančius ryškiaspalvius augalus arba žydinčias gėles. Modernus ir minimalistinis kiemelio kraštovaizdis kelia augalus, o kartu ir Jūsų žvilgsnį, aukštyn – augalai stiebiasi ant vertikalių tvorelių, kurdami atskiras nedideles erdves bei suteikdami gyventojams jaukumo ir privatumo.

Namai projekte „135“ bus statomi iš naujos kartos trisluoksnio surenkamo gelžbetonio, atitinkančio aukščiausius kokybės standartus. Gelžbetonis yra ilgaamžis ir itin patvarus, puikiai izoliuoja garsą, išlaiko šilumą ir yra atsparus mechaniniams pažeidimams. Taip pat ženkliai sumažėja klaidų tikimybė statybų metu, kadangi sienos paruošiamos jau gamykloje, o statybų aikštelėje tik surenkamos.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 585 / m2

Eglių Takas

Vilnius, Naujamiestis, Eglių g. 35
 • Plotas:
  25 - 62 m2
 • Kaina:
  46.000€ - 110.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 173 / m2

Eitminių Namai

Vilnius, Pašilaičiai, Eitminių g. 17
 • Plotas:
  47 - 70 m2
 • Kaina:
  55.000€ - 74.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 850 / m2

B23

Vilnius, Naujamiestis, Birželio 23-iosios g. 12
 • Plotas:
  30 - 83 m2
 • Kaina:
  58.000€ - 161.000€