K-2

Vilnius, Jeruzalė, Kviečių g. 2

Apie Projektą

Nauji butai K-2 statomi viename iš labiausiai mėgstamų ir ramiausių Vilniaus miesto miegamųjų rajonų Jeruzalėje, Kviečių gatvėje. K-2 tai naujas daugiabutis namas su komercinėmis patalpomis pastato pirmame aukšte. Jau dvidešimtuosius metus statybos rinkoje veikianti UAB STATYBŲ GAUSA vėl į Jus kreipiasi šūkiu „PIRMIEJI RENKASI GERIAUSIĄ!“, pristatydami Jums naują savo projektą – K2 – SAULĖTI NAMAI.

SUSIKURK SAVO NAMUS PATS! Norėdami Jums suteikti kuo daugiau pasirinkimo galimybių, mes šiame name suprojektavome 32 įvairaus dydžio nuo 34 iki 115 kvadratinių metrų ploto butus. Sujungdami du ar net keletą butų, apjungdami ar atskirdami butų erdves, galėsite keisti siūlomų butų išplanavimą ir plotą, jeigu Jūsų šeimai per mažas mūsų suprojektuotas butų dydis.

Pastatą sudaro du korpusai – šešių ir keturių aukštų. Dvi laiptinės. Šešių aukštų korpuse bus įrengtas liftas. Po namu net 42 vietos automobilių parkavimui, iš kurių liftu ar laiptais galėsite pakilti į savo namus, neišeidami į lauką. Šalia parkavimo vietų bus įrengti nuo 3,5 iki 9 kv.m. sandėliukai. Šiame name galėsite įsigyti tokį būstą, apie kokį svajojate : norimo dydžio ir kambarių skaičiaus, geriausiai Jūsų šeimos patogiam gyvenimui tinkančio išplanavimo,su atviromis terasomis antrame ir viršutiniame aukštuose ar atviru balkonu.

Pastatas bus statomas atokiau nuo pagrindinės Jeruzalės gatvės. Visai šalia, vos keletas minučių pėsčiomis, visi jau pamėgti prekybos centrai, privatūs vaikų darželiai – „Vaikystės sodas“,“Namų darželis“, „Mano darželis“. Čia pat ir vaikams saugiai, pėsčiomis, pasiekiama Jeruzalės progimnazija. M.Riomerio universitetas, Vilniaus kolegijos fakultetai, VU biochemijos ir matematikos-informatikos fakultetai pasiekiami per keletą minučių patogiu miesto transportu, kurio sustojimo vietos nuo būsimų Jūsų naujųjų namų, pasiekiamos vos per kelias minutes. Pagrindinė šalies gydymo įstaiga – Santariškių universitetinė ligoninė – vos du viešojo transporto sustojimai arba 3min automobiliu. Visa tai Jums leis visus miesto privalumus turėti šalia savo gyvenamosios vietos. O atokiau nuo Jeruzalės gatvės suprojektuotas pastatas ir patikima jo garso izoliacija maksimaliai apsaugos Jus nuo miesto šurmulio.

Smagiam Jūsų poilsiui visai šalia Jeruzalės skulptūrų sodas, greitai ir patogiai, tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu ar dviračiu pasiekiami ,visų miestiečių pamėgti, Žalieji ežerai. Sanatorija „Pušyno kelias“. Ramiems pasivaikščiojimams rytmetyje ar vakare – Verkių regioninis parkas su dviračių takais.

Pažangūs projektavimo sprendimai – silikatinių blokų mūras, puikus sienų bei stogo šiltinimas, puikiai šiltintas ir dekoratyviniu tinku dengtas fasadas, šilti dviejų paketų, trijų stiklų su selektyvine danga langai, garsą izoliuojančios tarpbutinės sienos, ekonomiška šildymo sistema su individualia apskaita,  leidžia siekti pastato išskirtinio energetinio efektyvumo.

Mes tikime, kad mūsų pristatomas K2 – SAULĖTI NAMAI projektas taps Jūsų patogaus, dinamiško ir perspektyvaus gyvenimo sostinėje, visuma.

 

Daugiau informacijos:

Požeminės parkavimo vietos kaina – 5500€, su sandėliuku – 6800€

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 2 400 / m2

Vilnelės Slėnis

Vilnius, Rasos, Pakraščio g. 10
 • Plotas:
  35 - 107 m2
 • Kaina:
  Nuo 60.000€
Pastatytas
€ 3 530 / m2

Užupio Citadelė

Vilnius, Užupis, Malūnų g. 6
 • Plotas:
  29 - 96 m2
 • Kaina:
  123.000€ - 379.000€
Pastatytas
€ 1 424 / m2

Lazdynėlių Namai

Vilnius, Lazdynėliai, Lazdynėlių g. 32A
 • Plotas:
  51 - 74 m2
 • Kaina:
  71.000€ - 101.000€