Pilaitės Terasos

Vilnius, Pilaitė, S. Grunau g. 50

Apie Projektą

Pilaitės Terasos kuriasi Zujūnų gatvėje, vieno iš šiuo metu patraukliausių Vilniaus mikrorajonų – Pilaitės – pačiame pakraštyje. Gyvenvietę juosiančių miškų, upelio ir ežerų apsuptyje lengva užsimiršti, kad gyvenate vos už 10 minučių kelionės automobiliu nuo sostinės centro.

Kiekvienas naujakurys mėgausis didele kotedžo terasa, vitrininiais langais svetainėje, autonominiu dujiniu šildymu ir supančia ramybe. Namai – tai Jūsų privatumas. Galimi 4 arba 5 kambarių A arba B energinio efektyvumo klasės nuo 91 iki 130 kv. m. ploto kotedžai.

Projektą juosia pievos ir miškai, supa net trys ežerai, į kuriuos gera panirti saulėtą vasaros dieną. Vaikštinėdami takais ar mindami dviračiu užmiršite miesto triukšmą ir pajusite pilnatvę.

Žinome, jog išleidę vaikus į kiemą norite būti užtikrinti jų saugumu, o šeimos gyvenimo privatumas Jums yra prioritetas. Todėl Pilaitės terasų gyvenvietė yra uždara, o kaimynystė – atsakinga.

Kiekvienas šeimos narys gyvenvietės kieme atras sau mielą kampelį: ramų suoliuką skaityti knygą, spalvingas sūpynes, smėlio dėžę ar nerūpestingą pasitaškymą fontane, taip, teisingai – fontane!

Visuose projekto būstuose įrengiamas autonominis dujinis šildymas, kad galėtumėte nusistatyti pageidaujamą šilumą. Šildymo sąskaita sutaupytus pinigus investuokite į savo šeimos gerovę!

Gyvenvietė darniai įsikomponuoja sklype, 3-4 aukštų daugiabučiai namai neužstoja saulės. Projekte yra požeminės aikštelės, stoginės automobiliams bei antžeminės parkavimo vietos šalia namų.

Gyvenvietė suprojektuota taip, kad kaimynai vieni kitiems netrukdytų, o namuose jaustumėte privatumą ir ramybę – lyg gyventumėte vieni. Čia daugiau erdvės gyvenimui.

 

Kotedžai per dideli? Rinkitės „Pilaitės terasų“ butus!

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 150 / m2

Vilniaus Vakarai

Vilnius, Pilaitė, Sidaronių g. 23
 • Plotas:
  126 - 138 m2
 • Kaina:
  145.000€ - 167.000€
Išparduotas
€ 1 065 / m2

Baltai

Vilnius, Fabriko g.
 • Plotas:
  77 - 159 m2
 • Kaina:
  83.000€ - 170.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 423 / m2

Naujoji Anglija

Vilnius, Buivydiškės, Mozūriškių g.
 • Plotas:
  56 m2
 • Kaina:
  76.000€ - 88.000€