Palangos Šilas

Palanga, Žiogų g.

Apie Projektą

Palangos Šilas – tai nauji gyvenamieji namai Palangoje, Žiogų gatvėje. Kvartalas įsikurs romantiškoje aplinkoje, šalia ošiančio šilelio, visai netoli miesto centro ir jūros. Projektuodami būstą Jums, didelį dėmesį kreipėme į supančią žalią aplinką, architektūriniuose sprendimuose atsispindi noras stiprinti gamtos ir žmogaus ryšį. Teritorijoje esantis miškas su mažąja architektūra, terasos pamiškėje, balkonai kiekviename bute, patraukliai įrengtas gerbūvis su rekreacinėmis ir žaidimų zonomis bei supantys želdynai ir tyras oras užtikrins ramybę ir kokybišką poilsį ne tik atostogaujantiems, bet ir išvargusiems nuo kasdieninių darbų. O norintiems pajusti miesto pulsą – visi centro patogumai ir pagundos lauks Jūsų netoliese!

Palangos Šilas įsikurs miesto dalyje, kurioje Jus džiugins ne tik supanti gamta, bet ir infrastruktūra. Puikus susisiekimas tiek nuosavu automobiliu ir dviračiais, tiek ir pėsčiomis – 500m spinduliu rasite maisto parduotuves, mokyklas ir vaikų darželius, bankus ir medicinos įstaigas. Netoliese statoma naujoji Palangos autobusų stotis, įsikūrusios kavinės ir barai, o iki jūros dviračiu galėsite nukeliauti vos per 7 minutes!

Planuojant kvartalo teritoriją, visų pirma norėjome sukurti saugią, jaukią, šiuolaikišką ir Jūsų poreikius atitinkančią aplinką. Jūsų saugumui ir komfortui visa teritorija bus apšviesta bei aptverta tvora su rakinamais varteliais ir pakeliamu šlagbaumu, įrengiamos tiek antžeminio, tiek požeminio parkavimo po namais vietos automobiliams, rakinamuose cokoliniuose pastatų aukštuose suprojektuoti sandėliukai. Teritorijos vakarinėje dalyje auga miškas, kuriame bus įrengtos rekreacinės zonos su mažąja architektūra, pasivaikščiojimo takais, o prie miško esančios butų terasos su tiesioginiu patekimu į pamiškę leis Jums mėgautis gamtos privalumais. Teritorijos centre planuojamas vidinis kiemas su pasivaikščiojimo takais, rekreacinėmis zonomis bei želdynų grupėmis, kur galėsite ilsėtis, žaisti, sportuoti ar tiesiog paskaityti knygą ant suolelio po medžiu.

Projektuojant „Palangos Šilo“ gyvenamąjį kvartalą didelį dėmesį skyrėme statybos kokybei, šilto būsto sprendimams, pasirinkome tik geriausias fasadų apdailos medžiagas – aukšto slėgio laminato plokštes, naudojamas jūriniam  klimatui  pritaikytais sprendiniais, ir keramines apdailos plyteles.

Architektūrinę koncepciją siekėme kuo labiau derinti su supančia gamtine aplinka, rinktis natūralius sprendimus, pabrėžti pagrindines vertybes – estetiką, kokybę, poreikius. Kad kvartalas harmoningai derėtų panoramoje, pasirinktas sprendimas naudoti subtilius, gamtinius, žemiškus atspalvius. Pastatų stilistinis vientisumas išlaikomas naudojant tas pačias apdailos medžiagas, tačiau kiekvienam pastatui suteikiama savų charakterio bruožų, parenkant vis kitas, giminingas ir derančias tarpusavyje, medžiagų spalvas.

Atsižvelgdami į visus Jūsų poreikius, atsakingai apgalvojome kiekvieną sprendimą. Šiandieną siūlome Jums nuosavą oazę – namus, kur jaustumėtės šiltai ir jaukiai, kur būtų galima kurti ir svajoti, ilsėtis ir dirbti, bendrauti ir tiesiog gyventi! Gyventi, lydint medžių viršūnių šlamėjimo ir žiogų kuriamų melodijų.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 2 850 / m2

Kopų Perlai

Palanga, Ajerų g. 30
 • Plotas:
  33 - 78 m2
 • Kaina:
  Nuo 83.000€
Pastatytas
€ 1 750 / m2

Apartamentai Kopose

Palanga, Jūros g. 30B
 • Plotas:
  35 - 64 m2
 • Kaina:
  Nuo 63.000€
Pastatytas
€ 1 600 / m2

Kopų Namai

Palanga, Ošupio takas 9
 • Plotas:
  38 - 79 m2
 • Kaina:
  60.000€ - 130.000€