Avižienių Slėnis

Vilnius, Kalvių g.

Apie Projektą

Nauji namai Vilniuje Avižienių Slėnis – tai išskirtinis ir ambicingas projektas, sukurtas žmonėms, kurie nori “išsilaisvinti” iš daugiabučių, suteikiantis galimybę už standartinio naujos statybos trijų kambarių buto kainą įsigyti individualų būstą gamtos apsuptyje. Čia įsikūrę galėsite mėgautis ramybe ir privatumu, kurių taip trūksta miesto daugiabučiuose.

Modernus skandinaviško stiliaus namų kvartalas kuriasi sparčiai besiformuojančiame žaliame bei švariame Vilniaus priemiesčio mikrorajone – Avižieniuose. Puikus susisiekimas su miesto centru vakariniu aplinkkeliu Jums sutaupys laiko, o graži ir harmoninga aplinka bei grynas oras padės atsigauti po dienos darbų.

Optimalios kvadratūros namuose suprojektuota po du miegamuosius, iš kurių vieną esant pageidavimui būtų galima padalinti į du. Aukštos salono lubos padidina erdvės įspūdį, o dideli vitrininiai langai užtikrina, kad visais metų laikais bus maksimaliai išnaudota natūrali šviesa.

Kiekvienas namas turi nuosavą kiemelį su terasa,  kurioje galėsite pasitikti rytą su kavos puodeliu ar leisti savaitgalius grilyje skrundant kepsniams. Prie kiekvieno namo įrengtos dvi erdvios parkavimo vietos, išklotos trinkelėmis. Gatvės asfaltuotos bei apšviestos. Kvartalo teritorijoje bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 200 / m2

Pilaitės Terasos

Vilnius, Pilaitė, S. Grunau g. 50
 • Plotas:
  90 - 130 m2
 • Kaina:
  98.000€ - 143.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 200 / m2

Architekto

Vilnius, Pilaitė, Bitėnų g. 3F
 • Plotas:
  90 m2
 • Kaina:
  Nuo 100.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 220 / m2

Balti Balti Namai

Vilnius, Bajorai, Vilties g. 11
 • Plotas:
  99 m2
 • Kaina:
  118.000€ - 125.000€