Pilaitės Gintaras 2

Vilnius, Pilaitė, Zujūnų g. 39

Apie Projektą

Nauji kotedžai Pilaitės Gintaras – tai nauja ir moderni kotedžų gyvenvietė viename iš patraukliausių Vilniaus rajonų. Tai ideali vieta ieškantiems ramybės ir jaukumo, bet norintiems likti arti miesto civilizacijos. Pilaitės Gintaras – optimalus pasirinkimas pavargusiems nuo daugiaaukščių namų bei išsiilgusiems gamtos gaivos. Pasirinkta vietovė, architektūrinis pastatų išdėstymo sprendimas, gyvenvietės išplanavimas – svarbiausi šio projekto akcentai sudaro darnią visumą, kurios tikslas – užtikrinti gyvenimo kokybę būsimiems gyventojams. Tai ideali vieta ieškantiems ramybės nenutolus nuo miesto centro.

Tai ideali vieta ieškantiems ramybės ir jaukumo, bei norintiems likti arti miesto civilizacijos.

Nedidelės kvadratūros namuose (nuo 65 kv.m) įrengti kambariai aukštomis lubomis, kurios suteikia didesnės erdvės įspūdį, o vitrininiai langai užtikrina, kad visais metų laikais namai būtų šviesūs ir jaukūs.

Pasirinkta vietovė, architektūrinis pastatų išdėstymo sprendimas, gyvenvietės išplanavimas – svarbiausi šio projekto akcentai sudaro darnią visumą, kurios tikslas užtikrinti gyvenimo kokybę būsimiems gyventojams.

Puiki vieta kurti šeimos namus ir auginti atžalas, graži ir saugi aplinka, išvystyta infrastruktūra, patogus susisiekimas suteiks komforto rūpinantis kasdieniais reikalais.

Moderni ir funkcionali vieta tiek šeimoms, tiek jaunimui – laisvalaikio, sporto, šeimos zonos bei vaikų žaidimų aikštelės.

Savo naujuose namuose būsite saugūs – sklypas, aptvertas segmentine tvora suteiks saugumo jausmą 24 valandas per parą, o kiemą nuo gatvės skiriantys automatiniai vartai užtikrins įvažiavimą tik namų šeimininkams. Jus sups graži gamtos vaizdų atgaiva, sutvarkytas gerbūvis, maloni kaiminystė ir netoliese čiurlenantis upelis.

Pilaitės gintaras yra visapusiškai pritaikytas tiek jaunimui, tiek šeimoms su atžalomis, kadangi kotedžų gyvenvietėje Jūsų vaikai galės linksmai leisti laiką vaikų žaidimų aikštelėje. Suaugusieji laisvalaikio zonoje mėgausis vaizdu į gamtą bei džiaugsis puikia kaiminyste.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 980 / m2

Namai Vakaruose

Vilnius, Pilaitė, Išdagų g. 44
 • Plotas:
  117 - 165 m2
 • Kaina:
  148.000€ - 158.000€
Pastatytas
€ 1 090 / m2

Suopių Namai

Vilnius, Suopių g. 43
 • Plotas:
  119 m2
 • Kaina:
  125.000€ - 172.000€
Pastatytas
€ 1 400 / m2

Vilon Homes

Vilnius, Ežeraičių g.
 • Plotas:
  139 - 198 m2
 • Kaina:
  170.000€ - 270.000€