Domino Namai

Vilnius, Jeruzalė, Mokyklos g. 86

Apie Projektą

Domino namai – tai jaukūs ir patogūs namai Jeruzalėje, ramioje individualių namų kaimynystėje. Suprojektuotas gyvenamųjų namų kompleksas su vaikų zona ir vidiniu poilsio kiemeliu, kuriame gyventojai galės leisti laiką su šeima, skaityti knygą ar žaisti domino. Domino – tai tradicija, suburianti ir vienijanti skirtingo amžiaus žmones.

Domino namuose išsirinksite racionaliai suprojektuotus, individualius poreikius atitinkančius nuo 1 iki 4 kambarių butus su balkonu ar erdvia terasa. Keletas butų pirmame aukšte turės privačias terasas vidinio kiemo pusėje, kuriose galėsite leisti laiką, auginti prieskoninius augalus ir gėles. Gyventojų patogumui bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė cokoliniame namo aukšte, iš kurios į namus pateksite liftu ar laiptais.

Kaimynystėje įsikūrę visi patogiam gyvenimui reikalingiausi objektai – prekybos centrai, kepykla, turgelis, grožio salonas ir restoranas. Švietimo įstaigos pasiekiamos pėsčiomis – netoliese trys vaikų darželiai, dvi vidurinės mokyklos ir universitetai ar jų filialai. Patogų susisiekimą su miesto centru užtikrins Geležinio vilko gatvė ir vos už 130 metrų esanti Mokyklos g. stotelė.

Aktyvaus poilsio mėgėjus džiugins netoliese nutiesti dviračių takai. Laisvalaikiu galėsite nueit į Jeruzalės skulptūrų sodą ar aplankyti šalia Jeruzalės – Santariškių žiedo tvenkinyje plaukiojančias gulbes. Vos per keliolika minučių pasieksite Žaliuosius ežerus, kurie atgaivins karštą vasaros popietę, o pasivaikščioti ar pabėgioti galėsite netoliese esančiame Verkių regioniniame parke.

 

Daugiau informacijos

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 946 / m2

Basanavičiaus Namai

Vilnius, Naujamiestis, Švitrigailos g. 1
 • Plotas:
  35 - 70 m2
 • Kaina:
  67.000€ - 146.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 3 900 / m2

CNTRL

Vilnius, Senamiestis, Labdarių g. 6A
 • Plotas:
  28 - 62 m2
 • Kaina:
  Nuo 127.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 210 / m2

Urban 12

Vilnius, Naujamiestis, A. Goštauto g. 12
 • Plotas:
  28 - 58 m2
 • Kaina:
  59.000€ - 122.000€