Žvėryno Panoramos

Vilnius, Šeškinė, Siesikų g. 14

Apie Projektą

Žvėryno panoramos – moderni bei šiuolaikiška gyvenvietė, besikurianti puikiai išvystyta infrastruktūra pasižyminčiame Vilniaus mikrorajone. Iš unikaliu, skandinavišku stiliumi alsuojančių namų terasų žvilgsnį patraukia kvapą gniaužiančios žaliojo Žvėryno panoramos.

Ant kalno augančių namų pašonėje grynu oru lepina rekreacinė zona bei geodezinis draustinis. Įkvėptas ledynų, Žvėryno panoramų namų eksterjeras asketiškas, minimalistinis, šiaurietiškas. Šalia Šeškinės ozo (ledynmečio suformuotas geologinis reljefas) statomi namai neatsiejami nuo gamtos – be kieme pasitinkančios žalumos, gyventojus džiugins balkonuose įrengti eko darželiai.

Vilniaus kalvos – nėra begalinės. Vietų, kuriose atsivertų tokia išdidaus miesto panorama, lieka vis mažiau. Čia – vienas iš vos keleto unikalių miesto taškų, kur esame tarsi ant pačio sostinės stogo. Nuo jo atsiveriantys Žvėryno, Šnipiškių, Centro ir kitų rajonų vaizdai rytais priblokš ir pažadins geriau nei bet koks puodelis kavos.

Žvėryno panoramose – kokybiški sprendimai atsispindi kiekviename žingsnyje. Gyvenvietėje iškilusiems namams panaudotas masyvių konstrukcijų monolitas bei įvairios tvirtos mineralinės medžiagos, kurios tarnaus ilgus metus.

Dėmesys kokybei ir detalėms bus juntamas ne tik namuose, bet ir visose projekto erdvėse: uždaroje rakinamoje teritorijoje, požeminėje automobilių aikštelėje, išpuoselėtame kraštovaizdyje, poilsio ir žaidimų erdvėse, pritaikytose tiek vaikų, tiek suaugusiųjų poreikiams.

Aplink namus – ištisus metus savo raštais ir spalvomis džiuginančios žaliosios zonos, kurioms įkvėpimo semtasi iš gamtos. Natūralaus medžio pavėsinės bei iš ilgaamžio betono sukurtos poilsio zonos leis pajusti ir estetinę aplinkos darną – čia vyraus švelnus, pastelinis koloritas, praskaidrintas žalių ir spalvingų augalijos fragmentų.
Automobilį parkuosite patogiai ir saugiai – gerai apšviestose ir rakinamose aikštelėse įrengtos video kameros.

Įprasta manyti, jog automobilių stovėjimo aikštelė – tai šalta, betoninė erdvė. Tačiau čia – gamtos alsavimas neapleis net ir rakinant automobilį. Iš šios zonos jūsų akiratyje bus matomi lengvai siūbuojantys beržų kamienai.

Ramybės jausmas dėl turto ir šeimos leis laisvai ir be rūpesčių mėgautis erdviais kiemais su įvairiais žaidimais bei treniruokliais.

Žvėryno panoramų vidiniuose kiemuose išvysite ne tik patogiai ir kokybiškai išklotus takus maloniems pasivaikščiojimams, bet ir patogiose lokacijose sukurtas jaukias poilsio zonas. O jose savo vietą ir malonumą suras tiek jaunieji, tiek ir vyresni kvartalo gyventojai.

Čia įrengta pavėsinė leis pasislėpti nuo lietaus šiltą rudens popietę ar nuo saulės karštą vasaros vidudienį. Greta – treniruokliai, kurie leis aktyviesiems gyventojams pasimėgauti mankštos privalumais po atviru dangumi. Ramesniam laisvalaikiui vietos yra taip pat: patogūs mediniai šezlongai, natūralaus medžio suoleliai ar medinės salelės leis patogiai atsikvėpti ir stebėti šalia žaidžiančias savo atžalas. Juk mažiesiems turėti savo erdves – ne mažiau svarbu. Tam čia tarnaus karstynės, sūpynės, čiuožynės ir įvairūs kiti vaikams skirti lauko žaidimų įrengimai. Visos šios erdvės – nesugrūstos, o subtiliai paskirstytos po visą teritoriją, sujungiant jas tarpusavyje pėsčiųjų takais.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • A energinio naudingumo klasė
 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija
 • Uždara teritorija
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Statomas
€ 3 200 / m2

Kosciuškos 34

Vilnius, Antakalnis, T. Kosciuškos g. 34
 • Plotas:
  36 - 135 m2
 • Kaina:
  65.000€ - 261.000€
Statomas
€ 1 659 / m2

Geležinio Vilko Ozas

Vilnius, Šeškinė, Šeškinės Sodų g. 12
 • Plotas:
  24 - 52 m2
 • Kaina:
  42.000€ - 84.000€
Pastatytas, Statomas
€ 1 820 / m2

Ozo Kvartetas

Vilnius, Baltupiai, J. Balčikonio g.
 • Plotas:
  22 - 47 m2
 • Kaina:
  38.000€ - 100.000€