Parko Apartamentai

Kaunas, Šeštokų g. 45

Apie Projektą

Miesto ir gamtos sandūroje, vos 4,5 km nuo senamiesčio tarp nuosavų namų kaimynystės, NT vystytojo UAB “Centromera” kuriamas naujas butų miestelis Kaune – Parko apartamentai.  Naujame butų projekte statomi 14-os ir 19-os butų namai, naujai asfaltuojamos aplinkinės gatvės, apželdinama teritorija ir įgyvendinamas modernaus parko projektas. Kiekviename name suprojektuoti vieno, dviejų ir trijų kambarių, 6 tipų butai – 22 kv.m, 46 kv.m, 48 kv.m, 53 kv.m, 58 kv.m ir 59 kv.m, kuriuose jau pradeda įsikurti naujakuriai.

Šiuolaikinis dinamiškumas ir tempas, skatina vis labiau atsisukti į ramybę alsuojančią aplinką. Todėl kuriant projekto “Parko apartamentai” idėją ypač daug galvota apie daugiabučių dydžio ir išdėstymo sprendimus, kurie neužgožtų visos aplinkos, o skatintų telkti dėmesį į gamtos supančią aplinką ir poilsio erdves.

Naujų butų projekto tikslas, kad kiekvienas naujakurys jaustųsi saugiai miestelio erdvėje, komfortabiliai grįžtų naujai asfaltuotomis gatvėmis ir visuomet rastų vietą automobiliui, mėgautųsi aktyvaus ir ramaus poilsio erdvėmis bei išskirtinio projektuojamo parko vaizdais.

Naujų butų miestelis “Parko apartamentai” įsikūręs šalia gamtos prieglobsčio ir sparčiausiai besikeičiančioje Kauno miesto, Aleksoto dalyje: vienas šalia kito pastatyti didieji prekybos centrai – Iki, Maxima, Senukai, Lidl, verslo centras Sitis, automobilių savitarnos plovykla, sporto klubas, automobilių dalinimosi paslaugos stotelė, viešo transporto stotelė ir kt., kuriuos pasieksite pėsčiomis vos per 5 – 10 min.

Netoliese “Parko apartamentai” naujų butų miestelio yra Valdo Adamkaus gimnazija, į kurią Jūsų vaikai galės eiti pėsčiomis bei Botanikos sodas, kuriame vyksta įvairūs renginiai, papildantys Jūsų laisvalaikį.

Naujas dviračių takas susijungia su rajonų ir miesto dviračių takų tinklu. Juo “Parko apartamentai” gyventojai pasieks Kauno senamiestį tik per 4,5 km atstumu. Lokali “Parko apartamentai” vieta leis Jums netrukdomai, tiek Veiverių g., tiek Europos pr. ar aplinkinėmis gatvėmis pasiekti miesto centrą ar autostradą per 6-10 min. automobiliu.

 

Daugiau informacijos:

Namų Šeštokų g. 45 statybos pabaiga – 2019.06

Namų Leipalingio g. 6A statybos pabaiga – 2019.09

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Vaizdo stebėjimo kameros

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas, Statomas
€ 1 800 / m2

Piliamiestis

Kaunas, Brastos g. 24
 • Plotas:
  43 - 76 m2
 • Kaina:
  Nuo 71.000€
Statomas
€ 1 207 / m2

Raudondvario 194a

Kaunas, Raudondvario pl. 194a
 • Plotas:
  35 - 74 m2
 • Kaina:
  44.000€ - 93.000€
Pastatytas, Statomas
€ 1 176 / m2

Lampėdžio Takas

Kaunas, Įkalnės g.
 • Plotas:
  47 - 110 m2
 • Kaina:
  50.000€ - 128.000€