Fizikų g. Namai

Vilnius, Santariškės, Fizikų g. 8

Apie Projektą

Fizikų g. Namai – estetiškos architektūros šešiaaukštis namas, kuriame numatyta įrengti 38 butus su kokybiška daline apdaila. Nuo 35 iki 112 kv.m. ploto gyvenamosios patalpos dėmesingai išplanuotos taip, kad gyventi būtų patogu, o kiekvienas namų sprindis būtų panaudotas pagal paskirtį. Kad namuose būtų kuo daugiau natūralios šviesos, visi 1, 2, 3 ir 5 kambarių butai bus su balkonais ir dideliais langais.

„Projektuodami naują namą stengėmės išlaikyti gyvenvietės bendrą dvasią, o kokybės standartų laikėmės nei kiek nenuolaidžiaudami. Jums patiks mūsų pasiūlymas, jeigu svajote svajojate apie savus namus, tačiau konkretų būstą rinksitės logiškai ir reikliai“ – kviečia „Merko“ atstovai.

Čia pagalvota apie viską: skoningai įrengtos bendros namo erdvės, laiptinės, sutvarkyta aplinka, prie namo išasfaltuota gatvė. Automobiliams numatytos požeminės ir antžeminės automobilių stovėjimo vietos.

Šioje gyvenvietėje baigiamas formuoti naujas kvartalas išsiskiria patraukliais architektūros sprendimais, modernia stilistika ir išplėtota infrastruktūra. Aukštos statybų kokybės gyvenamosiose erdvėse kuriasi gyvenimo darną vertinantys žmonės, o patogi lokacija gyventojams leidžia lengvai pasirūpinti kasdieniniais reikalais. Fizikų g. namai – tai butai žmonėms, kurie renkasi racionaliai, ieškodami tikrų namų, galvoja savarankiškai ir rūpinasi savo ateitimi bei savo šeima.

Fizikų g. namai skirti Jums, jei norite jausti miesto ritmą, tačiau sugrįžę namo užverti duris kasdieniniam lėkimui. Mėgaujatės rytą sveikinančia saule? O gal norėtumėte palydėti į Vilniaus centrą nuriedančius saulėlydžius? Rinkitės butą su langais į norimą pusę. Rūpinatės laisvalaikiu gamtoje? Kruopščiai įvertinate vietą, statybų kokybę ir energinį efektyvumą? Nauji Fizikų g. namai tai aukso vidurys tarp miesto ir gamtos, bei tarp prestižo ir kainos. Atsikvėpkite, Jūs namie!

Mūsų statomi namai užbaigs gyvenvietę, todėl įsikūrę čia neturėsite taikstytis su greta vykstančiais statybos darbais, ir iš karto matysite pilną gyvenvietės vaizdą. Naujojoje gyvenvietėje nėra senos statybos namų, o visi gyventojai yra naujakuriai, kuriems, kaip ir Jums, svarbu puoselėti savo aplinką. Fizikų g. namai – tai naujai suformuoto kvartalo veidas ir privalumai.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Liftai
 • Mediniai langai
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Rekuperacija

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 810 / m2

Kauno Algirdo Kvartalas

Vilnius, Naujamiestis, Kauno g. 16
 • Plotas:
  40 - 137 m2
 • Kaina:
  70.000€ - 299.000€
Pastatytas
€ 1 350 / m2

Eika Namai Pilaitėje N1

Vilnius, Pilaitė, Karaliaučiaus g.
 • Plotas:
  37 - 67 m2
 • Kaina:
  Nuo 52.000€
Pastatytas
€ 1 500 / m2

Corpus 52

Vilnius, Pašilaičiai, Gabijos g. 52
 • Plotas:
  39 - 68 m2
 • Kaina:
  Nuo 64.000€