Gvazdikų 11

Vilnius, Antakalnis, Gvazdikų g. 11

Apie Projektą

Gvazdikų 11 – svajonė paversta realybe. Šilti namai, jaukus kiemas, draugiški kaimynai ir saugumas. Čia galite džiaugtis gamtos prieglobsčiu, bet kartu nepasigesti ir miesto patogumų, tai galimybė puoselėti komfortišką, sveiką ir harmoningą gyvenimą. Gyvenamieji namai įsikūrę ramioje Antakalnio vietoje, apsupti žalumos ir jaukios kaiminystės. Iki miško tik 5 minutės pėsčiomis, o per 10 minučių automobiliu pasieksite Antakalnio gatvę. Netoliese yra darželis, mokykla, parduotuvės. Teritorija apželdinta ir pilnai sutvarkyta, įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Šie namai sukurti šeimai. Išsirinkite savo namus jau dabar!

Gvazdikų 11 kvartalas – namai šeimai. Tai jaukus, apsuptas gamtos individualių namų kvartalas šeimai, kuriame įrengta bendra vaikų žaidimų aikštelė. Teritorija yra apverta, kiemas – išlygintas, sutvarkytas, įvažiavimo zona ir stoginė automobiliui – išklotos trinkelėmis.

Namai yra prestižinėje ir patogioje vietoje – Antakalnyje. Darželis, mokykla, parduotuvės už 2,1 km. o iki Vilniaus centro – 10 km. Šioje miesto dalyje nustatoma žema oro tarša.

Jūsų saugumui kvartalo teritorija yra aptverta medine tvora. Daugiau privatumo – individualūs namai sujungti tik per stogines ir lauko sandėliukus, o namų valda – 4 arai kiekvienam namui. Įrengta erdvi terasa – vasaros lauko pramogoms ilgiems vakarams.

Patogus vidaus patalpų išplanavimas, skirtas šeimai. namuose numatyti erdvūs miegamieji ir vonios kambariai. Yra drabužinė ir atskira patalpa dviračiams ar sodo reikmėms susidėti. Stoginė automobiliui.

Jaukus, apsuptas žalių miškų ir mėlynuojančių ežerų individualių namų kvartalas. Iki artimiausio Kairėnų ežero – 1 km. Pėstute 10 minučių – ir Jūs jau su šeima maudotės tyrame ežero vandenyje! Antavilio, Tapelio, Baldžio ežerai visai čia pat – tik 15 min. automobiliu. Iki miško vos 100 m.! Tad vakariniai pasivaikščiojimai gryname ore, rytinis krosas ir pasivažinėjimai dviračiais su šeima – nuo šiol tai jūsų kasdienybė.

Tai namai, kuriuose įdarbinta saulė jums kuria energiją. Elektra beveik nieko nekainuos, nes naudosite pagamintą saulės energiją. Elektros kaina su saulės baterijomis – 0,4 Eur/kWh. Jūsų visada lauks šilti (įrengtas dujų katilas (grindinis), saulės baterijos), saugūs namai (įrengta apsaugos ir priešgaisrinė signalizacija). Name pilnai išvedžiota elektra (7kw), vandentiekis – bendras gręžinys visam kvartalui, bei kanalizacija – bio valymo įrenginys dviems namams FELIXNAVIS.

 

Daugiau informacijos:

Kotedžų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Grindinis šildymas
 • Rekuperacija
 • Saulės kolektoriai
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 1 480 / m2

Žirgų 1

Vilnius, Gineitiškės, Žirgų g. 1A
 • Plotas:
  86 m2
 • Kaina:
  111.000€ - 139.000€
Pastatytas
€ 1 245 / m2

Herkaus Alėjos

Vilnius, Pilaitė, Notangos g.
 • Plotas:
  106 - 158 m2
 • Kaina:
  138.000€ - 180.000€
Pastatytas
€ 965 / m2

Ievų Namai

Vilnius, Naujoji Vilnia, Ievų g. 3
 • Plotas:
  90 - 118 m2
 • Kaina:
  85.000€ - 118.000€