Franko Namai

Vilnius, Gulbinai, Molėtų pl. 163

Apie Projektą

Franko namai – tai išskirtinis ir ambicingas projektas tiems, kurie nori gyventi atokiau nuo miesto šurmulio patogioje, jaukioje ir kokybiškoje aplinkoje. Čia įsikūrusieji galės gamtos apsuptyje mėgautis ramybe, derinti privatumo ir bendruomeniškumo poreikius. Architektų suprojektuotas modernus 77 kotedžų kvartalas kuriasi sparčiai besiformuojančiame prestižiniame Vilniaus mikrorajone – Didžiuosiuose Gulbinuose. Puikus susisiekimas su miesto centru negaišins  gyventojų laiko, o užmiestį primenanti atmosfera leis greitai atsigauti po kasdieninių veiklų ir mėgautis gamtinės aplinkos teikiamais privalumais.

Nedidelės kvadratūros kotedžuose įrengti 3-4 kambariai auštomis lubomis, kurios suteikia didesnės erdvės įspūdį, o milžiniški vitrininiai langai užtikrina, kad visais metų laikais galima maksimaliai išnaudoti natūralią šviesą ir išvengti slogios nuotaikos šaltuoju metų laiku. Architektai teigia, kad šis jų projektas – tai laimingų žmonių namai, kuriuose patogumas ir jaukumas turės ypatingą atspalvį.

Kiekvienas kotedžas turi aptvertą kiemelį su terasa, kad būtų kur pasitikti rytą su kavos puodeliu ar leisti popietę grilyje skrundant  kepsniams. Prie kiekvieno kotedžo įrengtos dvi parkavimo vietos, išklotos ažūrinėmis plytelėmis. Gatvės asfaltuotos, šaligatviai grįsti trinkelėmis.

Franko namai kvartalo teritorijoje bus įrengtos vaikų žaidimų aikštelės ir bendruomenės namas, kad lengviau būtų puoselėti kaimynystę; aplinką ir žaliąsias zonas sutvarkys profesionalūs apželdintojai ir eksterjero dizaineriai.

Itin didelį dėmesį skyrėme kotedžų statybai. Fasadui naudojame klinkerinių plytelių intarpus, kurie suteikia gyvenvietei išskirtinę išvaizdą. Atsisakome standartinio sprendimo daryti šlaitinius skardinius stogus ir įrengsime lygius sutabdintus stogus, kas ne tik suteiks kokybės, vizualinio grožio bei išskirtinumo kvartalui, bet ir kotedžų antri aukštai turės taisyklingas, su lygiomis lubomis erdves.

Visiems kvartalo gyventojams skirtas bendruomenės namas – skirtingos architektūrinės išraiškos pastatas praplečia kiekvieno kvartalo gyventojo namų ribas. Tai visiems priklausanti vieta, kur kaimynai gali susiburti, organizuoti šventes, žiūrėti sporto varžybas, arba rasti naujas bendruomenę stiprinančias, o kartu kiekvienam įdomias veiklas.

Privalumai

 • Aukštos lubos (2,7m<)

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 965 / m2

Ievų Namai

Vilnius, Naujoji Vilnia, Ievų g. 3
 • Plotas:
  90 - 118 m2
 • Kaina:
  85.000€ - 118.000€
Pastatytas
€ 1 690 / m2

Ežero Namai

Vilnius, Riešė, Riešės g. 1
 • Plotas:
  95-123 m2
 • Kaina:
  160.000€ - 200.000€
Pastatytas
€ 970 / m2

Lakštingalų Namai

Vilnius, Kairėnai, Saulėtoji g.
 • Plotas:
  100 - 110 m2
 • Kaina:
  89.000€ - 108.000€