Juozapavičiaus 13

Kaunas, A. Juozapavičiaus pr. 13A

Apie Projektą

Juozapavičiaus 13 kvartalas – laiką taupantiems ir patogumą vertinantiems žmonėms. Tai išskirtine elegancija ir prabanga dvelkiantys namai. Juose išsaugotos autentiškos carinei statybai būdingos architektūros detalės – raudonų plytų mūras, unikalios arkos, aukštos lubos, dideli langai, ir platūs įėjimai į būstus. Visi šie elementai puikiai suderinti su šiuolaikinei statybai būdingomis naujovėmis – „Corten“ sienų danga, kuria uždengtas antras būstų aukštas. „Corten“ – tai konstrukcinis plienas atsparus atmosferos veiksniams, bėgant laikui jis įgauna rūdijimo efektą ir harmoningai dera raudonų plytų mūro pastatuose.

Teritorijoje esantys statiniai yra dalis Kauno tvirtovės, jie buvo pastatyti 1886-1896 m. carinės kariuomenės reikmėms. Čia buvo įsikūrusi 28 artilerijos brigada, o statiniuose buvo sukoncentruotos arklidės, vežiminės, sandėliai, intendatūros sandėlis. Mūrinėse arklidėse bendrai buvo galima laikyti virš 100 arklių. Teritorijoje taip pat buvo ir skalbykla. Manoma, kad vienaaukščių, dvišlaičių arklidžių pastatai buvo statomi su mūriniais stulpais, tarpus užpildant rąstais. Tarpukariu kareivinės atiteko Lietuvos kariuomenei. Teritorijos paskirtis išliko ir sovietmečiu.Kareivinių pastatai yra pastatyti naudojant raudonas plytas, tašytus akmenis pamatams. Jie – gausiai dekoruoti, dvišlaičiai, su medinėmis (maumedžio) perdangomis ir stogo konstrukcija, dengti skarda. Mūrinės laiptinės skliautuotos, laiptai – mediniai. Šie architektūriniai elementai atstatomi ir atkuriamo kvartalo pastatuose.

 

Projektą sudaro:

4 rekonstruoti namai, kuriuose įrengiami 40 išskirtinių dviejų aukštų būstų. Kiekvienas būstas turi tik jam priklausantį žemės sklypą ir automobilio stovėjimo vietą kieme.
2 naujos statybos namai, kuriuose įrengiama mažų butų, iki 48 kv. m. bendro ploto,. Kiekvienas butas turi jam priklausančią automobilio stovėjimo vietą kieme.
Mokykla. Veiklos pradžia  – 2016 m. rugsėjo mėn.
Darželis. Veiklos pradžia – 2017 m. rugsėjo mėn.
Prekybos centras. Veiklos  pradžia – 2016 m. rugsėjo mėn.
3 komercinės paskirties pastatai, kurių bendras plotas apie 11500 kv. metrų. Numatoma preliminari veiklos pradžia – 2018 m. ruduo.
2018 m. vasario 2 d. iškilmingai atidarytas Devbridge group verslo centras Kaune.
Šiuo metu baigtas rekonsti 11C pastatas. Pastato pirmame, antrame bei trečiame aukštuose bus įrengti 45 butai, butų plotas nuo 33 iki 103 kv.m..Visi butai pirmajame bei antrajame aukšte turės balkonus. Nuliniame pastato  aukšte bus komercinės erdvės zona. Bendras komercinės erdvės plotas 812 kv.m.,ją sudarys šeši biurai.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Grindinis šildymas
 • Liftai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas, Statomas
€ 1 570 / m2

Šilo Namai

Kaunas, Biržiškų g.
 • Plotas:
  41 - 91 m2
 • Kaina:
  55.000€ - 167.000€
Pastatytas
€ 1 070 / m2

Haus 38

Kaunas, Varnių g. 38
 • Plotas:
  60 - 127 m2
 • Kaina:
  57.000€ - 146.000€
Pastatytas
€ 1 500 / m2

Naujasis Fredos Dvaras

Kaunas, Vilties g. 1
 • Plotas:
  28 - 124 m2