Pavilnionių 34

Vilnius, Pašilaičiai, Pavilnionių g. 34

Apie Projektą

Pavilnionių 34 – naujos statybos projektas populiariame ir žmonių vertiname Pašilaičių mikrorajone Statomi butai yra šalia Vilniaus miesto savivaldybės planuojamo įrengti 5,2 ha miesto parko.

Gyvenamasis namas sklype projektuojamas pagal detalaus plano sprendinius. Įvažiavimas į sklypą planuojamas iš Pavilnionių gatvės. Šiaurinėje sklypo dalies teritorijoje bus įrengtos 5 antžeminės automobilių parkavimo vietos ant ažūrinių trinkelių, apželdintų veja. Šiaurės rytų sklypo dalyje projektuojamas vienas vienpusis pandusas patekimui į požeminę automobilių stovėjimo aikštelę. Šiaurės vakarų dalyje projektuojamas gaisrinis įvažiavimas į sklypą iš ažūrinių trinkelių su veja.

Pietinėje sklypo dalyje bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė ir poilsio zona. Didžioji sklypo dalis bus apželdinta veja ir žemaūgiais dekoratyviniais krūmais (iki 60 cm, sklypo perimetru). Kietosios dangos numatomos iš betoninių trinkelių, lauko kiemų apšvietimui planuojami žemi, iki 3 m aukščio šviestuvai.

Daugiabučio gyvenamojo namo pirmame aukšte bus įrengtos komercines patalpos su atskirais įėjimais iš lauko. Vakariniame pastato korpuse projektuojamos šešios mažesnės komercinės patalpos be konkrečios paskirties. Rytiniame korpuse bus įrengta šokiu mokykla. Šokių mokyklos patalpose planuojama įrengti vestibiulį, vyrų ir moterų persirengimo patalpas su dušais ir tualetais, dvi šokių aikštelės.

Gyvenamosios patalpos numatytos antrame – šeštame aukštuose. Kiekviename aukšte po 8 butus, iš kurių 2 vieno kambario butai, 5 dviejų kambarių ir 1 trijų kambarių. Viso pastate 40 butų.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Apdaila, Kainos, Pristatymas

Privalumai

 • Liftai
 • Požeminės parkavimo vietos

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Pastatytas
€ 2 700 / m2

N41

Vilnius, Antakalnis, Nemenčinės pl. 41
 • Plotas:
  51 - 93 m2
 • Kaina:
  Nuo 130.000€
Pastatytas
€ 1 350 / m2

Bajorų Alėjos

Vilnius, Bajorai, Salaspilio g.
 • Plotas:
  51 - 98 m2
Pastatytas
€ 2 000 / m2

M26

Vilnius, Rasos, Manufaktūrų g. 26
 • Plotas:
  35 - 77 m2
 • Kaina:
  Nuo 75.000€