Qtime IT Hub

Klaipėda, Tiltų g. 16

Apie Projektą

Qtime IT Hub CoWorking (Bendradarbystės erdvė) Darbas kartu. Tik dirbdami kartu galime sukurti kažką naujo. Norėdami tai padaryti, mes turime CoWorking – vietą, kurioje jūs dirbate, įgyvendinate savo idėjas savarankiškai arba su savo draugais. Ši erdvė nėra padalinta į duris ar spinteles. Mes dirbame kartu.

Čia yra daugiau nei 700 m² puikiai pritaikytų produktyviam individualiam ar komandiniam darbui: atviros darbo vietos, kabinetai, patalpos skirtos mokymams, konferencijų salė, pramogų ir poilsio erdvė.

Išsirinkęs kūrybinę erdvę, bendradarbis gauna patogias sąlygas savo veiklai vykdyti – ne paslaptis, jog aukštos kokybės aptarnavimas didina darbo produktyvumą. Prireikus galime suteikti reikalingą techninę įrangą jūsų seminarams ar mokymams: projektorių, ekraną, prezentacinę lentą, skaitytuvą, spausdintuvą. Poilsio zonoje jūsų laukia kava, arbata ir sausainiai.

„Qtime Coworking “– tai kūrybiškų žmonių erdvė, kurioje galima pailsėti nuo miesto triukšmo ir pasinerti į darbą.

 

Daugiau informacijos:

Darbo vietos >>

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika