Vilniaus Vakarai

Vilnius, Pilaitė, Sidaronių g. 23

Apie Projektą

Nauji butai Vilniaus vakarai įsikūrė mažai apstatytoje Vilniaus vietoje, prie pat natūralios gamtos – beržynėlių ir tvenkinių – ir miesto. Netoliese Pilaitės pr. ir Vakarinis aplinkelis – miestas ranka pasiekiamas.

Nors gyvensite centrinėje miesto dalyje, čia kas rytą prabusite pažadinti gamtos garsų, nes gyvenvietė įsikūrusi išskirtinėje, mažai apstatytoje miesto vietoje Pilaitės, Viršuliškių ir Justiniškių sankirtoje. Netoliese „Vilniaus vakarų“ – beržynėliai ir vieni didžiausių Vilniuje tvenkinių, kurių apylinkės labiau primena ramią užmiesčio vietovę nei pulsuojantį miestą. Vieta išties unikali – Vakarinį aplinkelį ir Pilaitės prospektą pasieksite per kelias minutes, lygiai tiek pat užtruksite eidami pasivaikščioti iki artimiausio tvenkinio. Čia visa skirta Jums – gaivus tvenkinių vanduo atsigaivinimui karštą vasaros dieną, takeliai ramiems pasivaikščiojimams, šviežias beržynėlių oras padėsiantis atsipalaiduoti po dienos darbų.

Šalimais esanti gamta savaime kviečia sportuoti gryname ore – bėgioti, plaukioti, važinėtis dviračiais, vaikščioti. Tai pramogos, kurias greitai pamėgs visa šeima. Turintiems mažesnių vaikų, laisvalaikio praleidimo vietų taip pat nereikės ieškoti toli – daugiabučių teritorijoje bus įrengtos dvi unikalios mažosios architektūros formų žaidimų aikštelės. Jose gyventojai ras populiariausių užsiėmimų įrenginius: įvairaus amžiaus vaikams pritaikytas supynes, smėlio dėžes, čiuožyklas, modernias laipynes. Aplink laisvalaikio erdves bus įrengti mediniai suoliukai, todėl tėvai galės patogiai stebėti saugiai žaidžiančius savo vaikus.

Gyvenvietėje saulės neužstos aukšti pastatai, nes čia vyraus tik mažaaukščiai namai – dviejų aukštų kotedžai ir trijų aukštų daugiabučiai. Kiekviename daugiabutyje bus vos po 17-18 butų, todėl tikrai pažinosite ne tik kaimynus, gyvenančius Jūsų aukšte, bet ir kituose dviejuose aukštuose. Daugiabučiai turės požeminę parkavimo aikštelę, o atstumai tarp gyvenvietės namų bus išlaikomi dideli. Todėl įsikūrę „Vilniaus vakaruose“ pajusite, ką reiškia gyventi erdviai, mėgautis privatumu ir ramybe savo namuose.

„Vilniaus vakarų“ butai ir kotedžai projektuojami taip, kad visa būsto erdvė būtų išnaudojama maksimaliai – daugiau erdvės Jūsų poreikiams ir mažiau nereikalingiems perėjimams ir koridoriams. Naujakuriai gali rinktis iš optimalaus dydžio 1, 2 ir 3 kambarių butų su balkonais arba terasomis, orientuotomis į vidinį kiemą, arba 126.40, 138.01 ir 138.22 kv.m. kotedžų su privačiu kiemeliu bei balkonu antrame aukšte. Daugiabučiuose bus įrengta centrinė kolektorinė šildymo sistema. Tai užtikrins šilumą ir jaukumą namuose ištisus metus.

 

Daugiau informacijos:

Butų pasirinkimas >>

Privalumai

 • Aukštos lubos (2,7m<)
 • Galimybė įsigyti sandėliuką
 • Mūrinės vidinės pertvaros
 • Požeminės parkavimo vietos
 • Uždara teritorija

Planai

Vieta Mieste

Įvertinkite Projektą Ir Palikite Atsiliepimą

Įvertinimas
Aprašykite įvertinimą ir spauskite “Pateikti”

Video Pristatymas

Konsultuokitės

Išsiųsdami žinutę Jūs patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate, jog Jūsų pateikti duomenys bus perduoti pardavimo atstovui. Plačiau - Privatumo politika

Panašūs Projektai

Išparduotas
Laisvų nėra
€ 1 814 / m2

Trimitų Namai

Vilnius, Šnipiškės, Trimitų g. 3
 • Plotas:
  41 - 66 m2
 • Kaina:
  77.000€ - 116.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 3 548 / m2

Basanavičiaus 9A

Vilnius, Senamiestis, J. Basanavičiaus g. 9A
 • Plotas:
  45 - 181 m2
 • Kaina:
  190.000€ - 599.000€
Išparduotas
Laisvų nėra
€ 2 235 / m2

Dailidžių Namai

Vilnius, Rasos, Dailidžių g. 4
 • Plotas:
  42 m2
 • Kaina:
  93.900€